O mnie

Opisanie siebie w kilku słowach wbrew pozorom nie jest takie proste. Lubię swoje życie, doceniam to co mam, ale chcę więcej i próbuję po to sięgać. Jestem szczęśliwą mamą psotnej sześciolatki. Po trzydziestce dojrzałam do pewnych decyzji i wiem już co chciałabym robić w miarę swoich możliwości profesjonalnie. Jedną z rzeczy, które sprawiają mi największą radość w życiu jest pisanie. To właśnie będę na blogu czynnie uprawiać.

Nazwa bloga nie jest przypadkowa. Choć kiedyś byłam wierna kosmetykom i makijażom (mniej lub bardziej udanym 😉 ), dziś prawie w ogóle się nie maluję i kocham ten stan. Życie bez make-upu to po prostu życie bez ściemy i pozostawanie wiernym swoim ideałom 🙂

Towarzyszy mi podekscytowanie, trema i obawy czy uda się treściami zaprezentowanymi tutaj zyskać i zatrzymać przy sobie Was Czytelników. Na stronie znajdziecie najbliższe człowiekowi tematy dotyczące głównie relacji międzyludzkich, będą pojawiały się wpisy o zdrowiu, macierzyństwie, a także przepisy kulinarne. Dzięki, że jesteś, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.